zahlavi

úspěchy tanečních párů MLÁDÍ všechny páry, které dosáhly třídy B a výše

    2008

      Petr Mík – Aneta Kyjanková – třída B-STT
      Petr Mík – Aneta Kyjanková – třída B-LAT

    2007

      Jan Pluhař – Veronika Šumná – třída B-STT

    2006

      Jan Pluhař – Veronika Šumná – třída A-LAT

    2005

      Tomáš Rataj – Kateřina Skýbová – třída B-STT
      Tomáš Rataj – Kateřina Skýbová – třída B-LAT

    2004

      Jan Pluhař – Veronika Šumná – třída B-LAT

    2003

      Jan Honek – Barbora Poláčková – třída B-LAT

    2002

      Vladimír Štalmach – Lenka Mrázková – třída B-LAT

    2001

      Jakub Slavický – Veronika Žídková – třída B-STT

    2000

      Dušan Vlach – Eliška Lindovská
      ~ 5.místo na MČR v 10 tancích v mládeži (Kamenice)
      Dušan Vlach – Eliška Lindovská – třída M-LAT
      Christoforos Tzurnas – Anna Prokopová – třída A-LAT
      Igor Ivan – Helena Račická – třída B-LAT

    1999

      Jan Schenk – Denisa Halická – třída A-LAT
      Jan Schenk – Denisa Halická – třída B-STT
      Christoforos Tzurnas – Anna Prokopová – třída B-LAT
      Dušan Vlach – Eliška Lindovská – třída M-STT
      Tomáš Sobol – Zuzana Kubíčková – třída B-STT
      Tomáš Sobol – Zuzana Kubíčková – třída B-LAT
      Petr Sobol – Denisa Scheuerová – třída B-LAT

    1998

      Jan Schenk – Denisa Halická – třída B-LAT
      Roman Kaloč – Kateřina Adámková – třída B-STT
      Dušan Vlach – Eliška Lindovská – třída A-LAT
      Dušan Vlach – Eliška Lindovská – třída A-STT
      Pavel Martiník – Marcela Tylečková – třída B-LAT

    1997

      Michal Grňa – Hana Wimmerová – třída A-LAT
      Michal Grňa – Hana Wimmerová – třída B-STT
      Josef Guřan – Petra Kotasová – třída A-STT
      Filip Kavala – Veronika Lopourová – třída B-STT
      Filip Kavala – Veronika Lopourová – třída B-LAT

    1996

      David Božoň – Daniela Gebauerová – třída A-LAT
      Petr Novobilský – Eva Svobodová – třída B-LAT
      Petr Novobilský – Eva Svobodová – třída B-STT
      Tomáš Soukup – Petra Kotasová – třída B-LAT
      Josef Guřan – Lenka Vlachová – třída B-STT
      Josef Guřan – Lenka Vlachová – třída B-LAT
      Dušan Vlach – Alžběta Slezáková – třída B-STT
      Dušan Vlach – Alžběta Slezáková
      ~ 3.místo na MČR dětí ve standardních tancích v Třinci
      Michal Grňa – Hana Wimmerová – třída B-LAT
      Roman Kaloč – Eva Kotrčová – třída B-LAT

    1995

      Pavel Lazarov – Silvie Ondrouchová – třída B-LAT
      Dušan Vlach – Alžběta Slezáková – třída B-LAT

    1994

      David Božoň – Daniela Gebauerová – třída B-STT

    1993

      David Božoň – Daniela Gebauerová – třída B-STT
      Dalibor Janás – Kateřina Jetlebová – třída B-STT
      Dalibor Janás – Kateřina Jetlebová – třída A-LAT
      Dalibor Janás – Kateřina Jetlebová – třída M-LAT
      Josef Macura – Jana Kluková – třída B-STT
      Daniel David – Adriana Ťažká – třída B-LAT
      Petr Lukáš – Markéta Mošková – třída B-LAT

    1992

      David Božoň – Daniela Gebauerová – třída B-LAT

    1991

      Dalibor Janás – Denisa Desortová – třída B-LAT

    1990

      Martin Radvanský – Pavla Pazdírková – třída M-LAT
      Jiří Buroň – Lenka Nieslaníková – třída A-LAT
      Jiří Buroň – Lenka Nieslaníková – třída M-LAT

    1989

      Martin Radvanský – Pavla Pazdírková – třída A-LAT

    1988

      Jiří Buroň – Lenka Nieslaníková – třída B-LAT

    1987

      Martin Radvanský – Pavla Pazdírková – třída B-LAT

    1986

      Aleš a Bohdana Přindišovi – třída B-LAT

    1985

      Petr Dospiva – Lenka Pivovarová – třída B-LAT

    1983

      Bohumil Skočovský-Kamila Vantuchová- třída B-STT

    1982

      Ladislav Onderka – Iveta Odehnalová – třída A-LAT
      Pavel Vaněk – Pavla Šalamonová – třída B-LAT

    1981

      Ladislav Onderka – Iveta Odehnalová – třída B-LAT

ZPĚT

Facebook fan page Svaz Učitelů Tance ČR